Spokojení klienti

no-avatar

Ak sa rozhodujte komu by ste dali naprogramovat svoj web, urcite Vam mozem odporucit pracu pana Hodickeho. Spolupracujeme spolu uz 2 roky a doteraz nemozem nic vytknut. Pan Hodicky pre nas robil vacsie aj mensie projekty a vyzdvihol by som hlavne jeho rychlost, dodrziavanie terminov a kvalitu prace. Osobne si velmi vazim aj jeho profesionalny pristup, takze ak sa pre neho rozhodnete urcite nebudete lutovat.

Radoslav Pánis, konatel spolocnosti KAPIS s.r.o.

no-avatar

Mame vela skusenosti s roznymi programatormi eshopov, ale sme radi, ze sme konecne natrafili na p. Hodickeho. Vazime si jeho profesionalny pristup, jeho praca je rychla, kvalitna, dosledna, dokonca komunikacia prebieha aj v nestandardnejsom pracovnom case (cez vikend alebo neskoro vecer), co dnes v sluzbach vidiet len zriedkavo. Nakolko sme mali predtym viacej negativnych skusenosti s programatormi, ktori viacej "hovorili" a vysledok ich prace bol podpriemerny, vieme ohodnotit kvalitu za dobru cenu. Pana Hodickeho jednoznacne a bez akychkolvek pochybnosti odporucame.

Miroslava Biresova, konatel MZK Business s.r.o.

no-avatar

S panem Hodickým spolupracujeme již více než rok. Realizace našich požadavků proběhla vždy rychle, na profesionální úrovni, v požadované kvalitě a za přijatelnou cenu. Chtěli bychom dále zdůraznit, že se nám pan Hodický vždy snažil vyjít vstříc a to zejména v případech, kdy jsme si „usmysleli“ nějaké novinky v ovládání, či jiných úpravách. Tyto naše představy, které jsme považovali za téměř neuskutečnitelné se k našemu překvapení panu Hodickému vždy podařily realizovat. Další předností práce pana Hodického je, že realizací nějakého projektu jeho práce nekončí. Kdykoli jsme chtěli uskutečnit nějaké další změny na již stávajících projektech, tak vše proběhlo v domluveném termínu, kvalitně a k naší spokojenosti.

Martina Hrůzová, provozovatelka e-shopů

no-avatar

Už jsem měl možnost spolupracovat s různými programátori, ale pan Hodický předčil mé očekávání, protože narozdíl od ostatních co si, jak jsem časem zjistil na programátori jen hráli, tak si dokázal najít čas o víkendech, večer a podobně a jeho jednání bylo velmi vstřícné a přímé.
Vždy jsme se předem domluvili na podmínkách a opravdu si velmi považuji jeho služeb a rozhodně s ním naváži spolupráci i do budoucna, jelikož náš eshop pozvedl o 200% a za tuhle velmi dobře odvedenou práci mu děkuji.

Majitel internetového obchodu napasport.cz, Michal Kempa

no-avatar

S Davidem jsem velice spokojený. Dělal mě již více webů od e-shopu až po klasické magazínové weby a vždy super přístup i domluva. To je jeho velká výhoda. Jak se na něčem domluvíte máte jistotu, že to bude hotové a dobře udělané.. u jiných bohužel, dle mých zkušeností, tohle pravidlo neplatí proto určitě doporučuji!

Michal Haničinec


no-avatar

David has been helping me with custom modules for my OpenCart web store for 3 months.
I originally purchased his “Export Excel Orders” module which is very useful for accounting purposes.
He quickly proved his programming skills by customizing the module multiple times for me as well as fixing many bugs and errors on my site along the way.
David is trustworthy, a very knowledgeable programmer and easy to work with and is always friendly.
I would recommend his services for Opencart development as well as php programming and database/SQL support.

Prahlad Delaney, Director of Web Development, Metabolic Research Center, USA